Close

16. nov. 2016

EST JUN CH, BLR JUN CH, BLR JW17 MALEFICENT BLACK RUBY

MALEFICENT BLACK RUBY on ABI- ja TERAAPIAKOER – https://www.keilalasteleht.ee/lugemiskoer

S: 13.08.2016 (Omanik Marelle Papli)

HD/ED- AA/00

     

ERINÄITUSED:

Articus erinäitus 14.01.2017, kutsikad 4-6 kuud, kohtunik Hr. Frank Goldlust (SV), VL1
ESLÜ peaerinäitus 28.05.2017, kutsikad 9-12 kuud, kohtunik Hr. Leonhard Schweikert (SV), VL1
Articus erinäitus 15.07.2017, kutsikad 9-12 kuud, kohtunik Hr. Friedrich Gerstenberg (SV), VL2
ESLÜ erinäitus 29.07.2017, kutsikad 9-12 kuud, kohtunik Hr. Evgeny Pudeev (RUS), VL1

 

KÕIKIDE TÕUGUDE NÄITUSED:

Näitusetulemused:
Kuupäev Näitus Kohtunik Klass Tulemused
30.06.2019 Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Eesti Piimandusmuuseum, Imavere, Järvamaa Iris Urschitz (Austria) Avaklass SP 1 SK PE3
29.06.2019 Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Eesti Piimandusmuuseum, Imavere, Järvamaa Annette Bystrup (Denmark) Avaklass SP 1 SK PE1 TP SERT
26.05.2019 Rahvuslik näitus, Roosu talu, Sulbi, Võrumaa Pero Bozhinovski (Macedonia) Avaklass SP 2
25.05.2019 Rahvuslik näitus, Roosu talu, Sulbi, Võrumaa Viktoras Avtuško (Lithuania) Avaklass VH
19.08.2018 Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018”, Luige baas, Kiili vald, Harjumaa Nemanja Jovanovič (Serbia) Avaklass SP 2
29.07.2018 Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Eesti Piimandusmuuseum, Imavere, Järvamaa Rochelle Ehrlich (South Africa) Noorteklass SP 1 SK PE2
28.07.2018 Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Eesti Piimandusmuuseum, Imavere, Järvamaa Ahmet Virk (Pakistan) Noorteklass SP 1 SK PE1 TP
03.06.2018 Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2018”, Luige baas, Kiili alevik, Harjumaa Serghei Volinets (Moldova) Noorteklass SP 1 SK PE4 CACIB
15.04.2018 Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2018”, Tallinn Saku Suurhall Myriam Vermeire (Belgium) Noorteklass SP 1
20.08.2017 Rahvusvaheline näitus, Kalevi Keskstaadion, Tallinn Anna Albrigo (Italy) Juunioriklass SP 1 SK PE1 VSPJ Jun SERT VSP
19.08.2017 Rahvusvaheline näitus, Kalevi Keskstaadion, Tallinn Anita Whitmarsh (Sweden) Juunioriklass SP 2
18.06.2017 Rahvuslik näitus, Luige, Harjumaa Viktor Shiyan (Ukraine) Juunioriklass SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT
17.06.2017 Rahvuslik näitus, Luige, Harjumaa Larisa Kizina (Russia) Juunioriklass SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT
10.06.2017 Rahvuslik näitus, Harjumaa Moa Persson (Sweden) Juunioriklass VH
09.04.2017 Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2017”, Saku Suurhall, Tallinn Ozan Belkis (Turkey) Kutsikaklass 1 EAH TPK
12.03.2017 Rahvuslik näitus, Saku Suurhall, Tallinn Irina Poletaeva (Finland) Kutsikaklass 1 EAH TPK
Võidetud tiitlid:
Aeg Tiitel Koht
21.08.2017 EST J CH
02.09.2017 BLR JW17
03.09.2017 BLR JCH
Valgevene Võitja 02.09.2017 Igoris Zizevskis(LT) BLR JUN CH BLR
JUN WINNER 2017 Valgevene rahvuslik näitus 03.09.2017 Gennadii Grinko(RUS) BLR JUN TPJ

 

:-(